Zubový kotouč Ryobi CSB150A1
Kotouč Ryobi CSB150A1 pro okružní pily, 150 mm, 18z.
Výrobce RYOBI
Kód výrobce R51320025790
Katalogové číslo PRP-RYOBI-110
EAN 4892210120465
Hmotnost položky 0,2 kg
Záruka 24 měsíců
Záruka IČO 12 měsíců
ks
Hlídat cenu Přidat k oblíbeným Přidat do porovnání
Parametry produktu
Materiál Dřevo
Max. průměr kotoučů (mm) 150
Výrobce Ryobi
Popis
  • Zuby z karbidu wolframu pro ostřejší a rychlejší řezy
  • 18 zubů zajišťuje při použití hladší povrch
  • Navržený a optimalizovaný pro akumulátorové nářadí
  • Zvlášť tenký kotouč s šířkou řezu 1,5 mm
  • Pro modely: LCS180, RWSL1801
Technické parametry
  • průměr kotouče 150 mm
  • průměr hřídele: 10 mm
  • šířka zubu: 1,5 mm