Horní frézka RRT1600-K Ryobi 5133004796
Elektronická regulace otáček pro materiální specifické a zakázkové frézování.
| Výrobce | RYOBI |
| Kód výrobce | 5133004796 |
| Katalogové číslo | PRP-RYOBI-31 |
| EAN | 4892210133632 |
| Hmotnost položky | 8 kg |
| Záruka | 24 měsíců |
| Záruka IČO | 12 měsíců |
Skladem u dodavatele
Parametry produktu
| Příkon (W) | 1600 |
| Max. otáčky (rpm) | 22000 |
| Regulace otáček | Ano |
| Průměr upínací kleštiny (mm) | 6/ 8 |
| Výrobce | Ryobi |
Horní frézka RRT1600-K Ryobi
Výkonná 1600W frézka vám usnadní opracování dřeva a je ideálním pomocníkem na výrobu skříněk.
Příslušenství: 1x 6mm válcová fréza, 1x 6mm V-drážková fréza, 1x rybinovací fréza, 1x zaoblovací fréza, 1x fazetovací fréza, 1x paralelní vodítko, šablonové vodítko, přípojka pro odvod pilin, 1x 6mm kleština, 1x 8mm kleština, 1x klíč.
Vlastnosti frézky
- Hloubka zanoření 0–55mm s jemným výškovým nastavením pro přesnou kontrolu a opakovatelné řezy
- Průhledný štít umožňuje pokaždé uživateli bezpečně sledovat čáru řezu
- 5 nejčastějších fréz, které umožní uživateli začít s běžným frézováním
Doplňující technické informace
- Počet otáček bez zatížení: 10,000 - 26,000 ot./min
- Hloubka ponoru: 0-55 mm
- Průměr objímky: 6,8, 12 mm