Horní frézka 1200W Black & Decker KW1200EKA
Horní frézka Black&Decker KW1200EKA s výkonným motorem o příkonu 1200 W zaručující vysoký výkon a efektivitu práce.
| Výrobce | Black & Decker |
| Kód výrobce | KW1200EKA |
| Katalogové číslo | PRP-BD-80 |
| EAN | 5035048658291 |
| Hmotnost položky | 3,6 kg |
| Záruka | 24 měsíců |
| Záruka IČO | 12 měsíců |
Parametry produktu
| Příkon (W) | 1200 |
| Max. otáčky (rpm) | 28000 |
| Regulace otáček | Ano |
| Průměr upínací kleštiny (mm) | 6/ 6,35/ 8 |
| Výrobce | Black+Decker |
Horní frézka Black&Decker KW1200EKA s výkonným motorem o příkonu 1200 W zaručující vysoký výkon a efektivitu práce. Frézka je dodána v přenosném plastovém kufru. Součástí dodávky je také sada šesti frézovacích hlav.
Hlavní přednosti:
- Odjišťovací spínač zvyšující bezpečnost.
- Trojice upínacích pouzder
- Zajištění vřetena usnadňující výměnu obráběcích nástrojů
- Velké boční rukojeti pro jistý úchop frézky lepší bezpečnost a ovladatelnost
- Nastavitelné otáčky pro lepší ovladatelnost a eliminaci přehřátí opracovávaného materiálu
- 1200 W
- zdvih 55
- průměr frézy 38 mm
- kufr + sada fréz
Součástí dodávky:
- Kufr, sada fréz (6x fréza)
- upínací pouzdra 6 mm, 6,35 mm a 8 mm