Aku úhlová bruska M18 FHSAG125XB2-802X Milwaukee 4933493416
18 FUEL™ vysocé výkonná úhlová bruska 125 mm s posuvným spínačem Milwaukee.
| Výrobce | Milwaukee |
| Kód výrobce | 4933493416 |
| Katalogové číslo | PRP-MILW-966 |
| EAN | 4058546482879 |
| Hmotnost položky | 2,7 kg |
| Záruka | 24 měsíců |
| Záruka IČO | 12 měsíců |
Parametry produktu
| Max. otáčky (rpm) | 9000 |
| Max. průměr kotoučů (mm) | 125 |
| Výrobce | Milwaukee |
Úhlová bruska s posuvným spínačem
Aku úhlová bruska s posuvným spínačem M18 FHSAG125XB2-802X Milwaukee přináší výkon jako 1800 W síťová bruska.
Příslušenství: Součástí balení jsou 2x akumulátor 8,0Ah, rychlonabíječka a HD box.
Vlastnosti aku úhlové brusky
- RAPIDSTOP™ pro nejrychlejší zastavení kotouče za méně než 2 sekundy a nejlepší ochranu uživatele
- Antivibrační boční rukojeť pro nižší vibrace
- Integrovaný systém FIXTEC™ pro výměnu kotouče bez nástrojů
- Štíhlý design rukojeti
- Snímatelný protiprachový štít, který brání vnikání nečistot, čímž se prodlužuje životnost motoru
- Bezklíčová ochrana 125 mm - výjimečný řezný výkon a rychlé nastavení krytu bez použití klíče
- Funkce Line-lock-out zabraňující automatickému spuštění
- Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®
Pro koho je úhlová bruska vhodná?
Doplňující technické informace
- Funkce Line Lock Out: Ano
- Průměr kotouče: 125 mm
- Ochrana proti zpětnému rázu: Ano
- Max. hloubka řezání: 33 mm
- Otáčky na prázdno: 9000 /min
- Spínač: Posuvný spínač
- Závit hřídele: M 14
Extra tip
Podobné produkty
Aku úhlová bruska M18 FSAG125X-0 Milwaukee 4933478701
M18 FUEL™ 125 mm akumulátorová úhlová bruska s posuvným spínačem Milwaukee.