Aku horní frézka M18 FR12KIT-0P Milwaukee 4933493305
M18 FUEL™ akumulátorová frézka 12 mm Milwaukee.
| Výrobce | Milwaukee |
| Kód výrobce | 4933493305 |
| Katalogové číslo | PRP-MILW-622 |
| EAN | 4058546481766 |
| Hmotnost položky | 2,1 kg |
| Záruka | 24 měsíců |
| Záruka IČO | 12 měsíců |
Skladem u dodavatele
Aku horní frézka Milwaukee
Příslušenství: Součástí balení NENÍ akumulátor ani nabíječka. Dodávano s ¼″, 8 mm, 12 mm, ½″ kleštiny, boční planžeta, podstavec, klíč, odsávací trubice a ponorná základna a HD box.
Vlastnosti aku frézky
- Průměry kleštin jsou 12 mm, ½″, 8 mm, ¼″
- Duální pracovní světlo LED pro osvětlení obrobku
- Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®
Pro koho je aku frézka vhodná?
Doplňující technické informace
- Kapacita ponoření: 60 mm
- Nastavení rychlosti: 6
- Počet otáček bez zatížení: 12,000 - 25,000 ot./min
- Průměr objímky: 12,7 mm
Extra tip
Související produkty
Akumulátor 3,0Ah M18 HB3 Milwaukee 4932471069
Akumulátor M18™ 3.0 Ah HIGH OUTPUT™ poskytuje o 50% vyšší výkon než akumulátor M18™ REDLITHIUM™.
vč DPH
Skladem u dodavatele
Přidat do porovnání
| Kapacita baterie (Ah) | 3,0 |
| Výrobce | Milwaukee |
-53,72%
Akce
Akumulátor 4,0Ah M18 B4 Milwaukee 4932430063
Akumulátor M18™ 4,0 Ah z řady RedLithium Milwaukee.
vč DPH
| Kapacita baterie (Ah) | 4,0 |
-56,45%
Akce
Akumulátor 5,0Ah M18 B5 Milwaukee 4932430483
| Kapacita baterie (Ah) | 5,0 |
-59,35%
Rychlonabíječka M12-18 FC Milwaukee 4932451079
Inteligentní nabíječka M12-18 C Milwaukee 4932352959
Super nabíječka M12-18SC Milwaukee 4932471736
Super nabíječka M12™ - M18™ vhodná pro akumulátory HIGH OUTPUT™.
Přidat do porovnání
Akumulátor 5,5Ah M18 HB5.5 Milwaukee 4932464712
| Kapacita baterie (Ah) | 5,5 |
-14,99%
Odolný akumulátor 5,0Ah M18 B5-CR Milwaukee 4932479265
Sada nabíječka a baterie M18 NRG-503 Milwaukee 4933451423
M18™ NRG sada akumulátorů a nabíječky.
Sada nabíječka a baterie M18 HNRG-122 Milwaukee 4933464261
M18™ HIGH OUTPUT™ sada akumulátorů a nabíječky Milwaukee.
| Kapacita baterie (Ah) | 12,0 |
Akumulátor 2,0Ah M18 B2 Milwaukee 4932430062
M18™ 2,0 Ah akumulátor - Milwaukee® REDLINK™ inteligentní systém.
| Kapacita baterie (Ah) | 2,0 |
Sada nabíječka a baterie M18 HNRG-552 Milwaukee 4933464713
Sada nabíječka a baterie M18 HNRG-302 Milwaukee 4933471071
Sada nabíječka a baterie M18 NRG-502 Milwaukee 4933459217
Sada nabíječka a baterie M18 NRGCR-502 Milwaukee 4932479831
M18™ NRGCR sada akumulátorů a nabíječky.
Sada nabíječka a baterie M18 NRG-402 Milwaukee 4933459215
Sada nabíječka a baterie M18 NRG-202 Milwaukee 4933459213
-5,08%
Sada nabíječka a baterie M18 HNRGO4-802 Milwaukee 4932492936
M18™ HNRGO4 sada akumulátorů a nabíječky.
| Kapacita baterie (Ah) | 8,0 |
-15,95%
Supernabíječka se dvěma sloty M18 DBSC Milwaukee 4932492531
M18™ supernabíječka se dvěma sloty Milwaukee.
Podobné produkty
Frézka drážkovací TH-MA 1300 Einhell Classic 4350730
Drážkovací frézka se kterou vyřežete lehce drážky do cihly, porobetonu, sádrokartonu.
| Max. otáčky (rpm) | 9000 |
| Příkon (W) | 1320 |
| Max. průměr kotoučů (mm) | 125 |
Aku horní frézka M18 FTR-0X Milwaukee 4933471604
M18 FUEL™ akumulátorová horní frézka Milwaukee.
Aku horní frézka M18 FR12-0X Milwaukee 4933493304